Reference

Reference od našich studentů a rodičů

Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá. Vaše zážitky ze studia v zahraničí nám můžete sdělit na info@justgostudium.cz a my je rádi zveřejníme na našich stránkách. Níže si můžete přečíst, co o nás napsali naši studenti nebo jejich rodiče.
https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2023/09/uk.webp
Dana Pánková
dcera, jazykový pobyt Brighton, Anglie, léto 2023

„Proces přihlášky proběhl dle našich představ a požadavků. Rychlost, vstřícnost, zájem, individuální přístup, ochota – není co dodat. JustGo i partnerské organizace nám poskytly všechny potřebné informace k odletu i celému pobytu a během pobytu nebylo proto zapotřebí JustGo kontaktovat. Partnerská organizace v Brightonu byla skvělá. Spolupráce začala hned na letišti. Dcera přiletěla do Londýna se zpožděním a nikoho v příletové hale od Sprachcaffe nenašla, nikdo nebyl ani na místě srazu před Jižním terminálem. Myslím, že mírná nervozita dodala dceři odvahu k použití emergency telefonního čísla. Po vysvětlení situace (paní z agentury se musela přesunout na Severní terminál pro další studentku) se všechny potkaly a odjely do campusu v Brightonu. A protože byl čas oběda, šly všechny na oběd. S ubytováním byla dcera spokojená, ač jsem měla jako rodič obavy, že jednolůžkový pokoj pro introverta není ideálním řešením a po skončení vyučování se dcera ztratí ve svém prostoru a možnosti komunikace v angličtině s ostatními studenty nevyužije, nabitý program doprovodných aktivit a minimum volného času jí to neumožnily. Po poledním klidu se jelo na výlet nebo se hrály hry, večery se trávily u filmu nebo třeba navlékáním korálků. Učitelé angličtiny se střídali, stejně tak se měnili studenti v jednotlivých skupinách. Témata výuky angličtiny se měnila a tak každý student alespoň někdy narazil na své oblíbené téma. Pro dceru byla témata byznys a obchod nezajímavá, ale sport a outdoor ji velmi bavila. První týden pobytu bylo na kurzu poměrně dost Čechů, teprve postupem času dojížděli další studenti, převážně z Německa, Španělska, Itálie. Možná bych se příště při volbě termínu pobytu více zajímala o termíny letních prázdnin v těchto státech. Ve vysokoškolském kampusu v Brightonu bylo více jazykových škol, dcera ocenila, že jejich škola byla nejmenší a i díky společným odpoledním a večerním aktivitám, se všichni znali. Mínusy celého pobytu vidím ve skladbě studentů, kterou bohužel žádná agentura neovlivní. Volný čas (například neděle) mohli studenti strávit dle svých představ, museli však vytvořit trojice. Dcera chtěla na nějaký výšlap do NP South Downs, který bezprostředně navazuje na vysokoškolský kampus, bohužel našla k sobě pouze jednoho studenta a ve dvojici je nepustili. Vynahradil jí to alespoň částečně společný výlet na křídové útesy Seven Sisters. Pokud i mladší dcera a syn projeví za rok, dva zájem o studijní pobyt, určitě je na jazykový pobyt pošleme. Rychlost, vstřícnost a osobní přístup jsou pro mě nejdůležitější aspekty, proč znovu využít Vašich služeb. ”

https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2023/09/usa.webp
Eva Wijasová
dcera, J1, střední škola USA, 1 rok, 2022/23

„Dcera se do programu přihlásila poměrně pozdě, ale i díky návodům dam z agentury jsme všechno stihli. Celý proces přípravy na pobyt byl vedený velmi lidsky, ale zároveň s jistotou. Manuál k žádosti o vízum, předodletové setkání, tlumení nervozity z čekání na hostitelskou rodinu i následná objednávka letenky a přehledně zpracované rady na cestu – to vše má JustGo perfektně zvládnuté. Pobyt v USA proběhl bez nutnosti asistence agentury, s přebukováním letenky nám opět pomohli. JustGo můžu bezvýhradně doporučit. Pro všechny, kteří chtějí náročným obdobím příprav projít s klidem, úsměvem a zároveň s jistotou za zády, je JustGo nejlepší volba. Služby agentury jsou nadstandardní a překonaly všechna moje očekávání. Děkujeme.”

https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2023/09/usa.webp
Daniela Schonfelderová
syn, J1, střední škola v USA, 1 rok, 2022/23

„Organizace pobytu v USA přes JustGo byla dokonale připravená, vůbec nikde nenastaly žádné komplikace, všechno bylo podchycené jak v Čechách, tak v USA.”

https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2023/09/gr.webp
J.S.
syn, střední škola v Německu, 5 měsíců, 2023

„Syn vycestoval do Německa s organizací JustGo v rámci programu Erasmus+. V Německu se ho ujala místní organizace , která zařídila přijetí v hostitelské rodině. Rodina (zejména hostmaminka) byla velmi tolerantní, během pobytu jsme nezaznamenali žádné problémy, které by bylo třeba řešit. Syn nastoupil do místního gymnázia, kam dojížděl autobusem nebo na kole. Podnikal společné výlety s dalšími zahraničními studenty. Protože je skaut, vyhledal místní skautskou organizaci. Byl překvapen tím, jak odlišný může být skautský program. Zatímco čeští skauti jezdí na náročné výpravy s přenocováním a učí se mnoho dovedností, oddíl skautů v Memmingenu zpívá náboženské písně…a má nedostatek členů. Veškeré záležitosti ohledně pozdějšího odjezdu a dřívějšího návratu byly vyřešeny k naší spokojenosti a bez odkladu. Majitelky společnosti JustGo čerpají z osobních zkušeností s pobytem v zahraničí, což je velkou výhodou.”

https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2023/09/usa.webp
J.B.
syn, J1, střední škola v USA, 1 rok, 2022/23

„Dámy z JustGo nám byly velkou oporou po celou dobu této životní zkušenosti. Oceňuji zejména skvělou komunikaci a individuální přístup ke každému dítku.”

https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2023/09/ca.webp
Ivana Majerechová
dcera, střední škola Kanada - Ottawa, 1 rok, 2022/23

„Spolupráce s JustGo byla po celou dobu vysoce profesionální, velmi proklientská, dostali jsme veškeré potřebné informace včetně zprostředkování osobní zkušenosti jiných studentů před finálním rozhodnutím a podpisem smluvních dokumentů. Komunikace probíhala během celého pobytu, opakovaně bylo zdůrazňováno, že se s každým problémem na JustGo můžeme s důvěrou obrátit. Veškeré naše požadavky byly obratem vyřešené. Bylo pro mne velmi potěšující a důležité cítit skutečný zájem, jak naše dcera v zahraniční prospívá, a to nejen ve studiu, ale i v osobním životě. Byla to pro mne velice pozitivní zkušenost, a to ve všech směrech. Srdečně děkuji a vřele doporučuji.”

https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2023/09/uk.webp
Hana Výborná
syn, East Sussex College, 2 měsíce, Anglie 2023

„Slova, která mě napadnou při hodnocení JustGo ( od prvního kontaktu až po závěrečný dotazník ) je především vysoká míra profesionality a velmi dobrá a přátelská komunikace s klientem. Vše bylo jasné, přehledné, pečlivě připravené. Syn se vrátil nadšený a výrazně “dospělejší”. Děkujeme za vaši práci.”

https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2023/09/usa.webp
Renata Nováková
syn, F1, soukromá střední škola, USA , 2 roky, 2022/24

„Navštívili jsme našeho syna studujícího v USA a bylo to naprosto úžasné a jsme nadšení. Matěj žije v naprosto skvělé rodině, která se pro nás stala součástí té naší a plánujeme návštěvu u nás v ČR. Berou ho jako součást rodiny a opravdu to vypadá, jakoby tam s nimi žil pořád. Strávili jsme s hostitelskou rodinou společný čas, který byl nezapomenutelný. Hostitelská mamka nás vzala do školy a to byl další obrovský zážitek. Faith Christian Academy předčila několikanásobně naše očekávání. Je to naprosto nádherná škola ať už co se týká vybavení, tak přístupu ke studentům. Absolutně nesrovnatelné se školami u nás. Všichni tak moc přátelští a ochotni pomoc s čímkoli. No mohla bych psát do nekonečna, jsme naprosto spokojení a nelitujeme jediného okamžiku, že jsme se rozhodli Matěje do USA poslat, za což děkujeme i Vám.”

https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2023/09/ca.webp
Martina Janušková
dcera, střední škola Kanada, 5 měsíců, 2022

„Jsme rádi, že dcera celý pobyt v Kanadě i cestu v pořádku zvládla, a za to bych chtěla poděkovat především Vám, protože jste byla náš úžasný záchytný bod, na který bylo naprosté spolehnutí, naše naprostá jistota. Velice děkujeme za Váš přístup a neutuchající podporu!”

Kontakt
Hviezdoslavova 511/29
+420 724 590 129
+420 733 691 829
Spisová značka: C 309711 vedená u Městského soudu v Praze
https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2020/11/ICEF-logo-e1605892073547.png
Novinky
Newsletter

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.