Blog

Fotbalová sezóna, hostující sestra a jarní prázdniny

2. 5. 2022

Na hraní fotbalu během mého pobytu v Texasu jsem se moc těšila. I tak sezóna skončila vysoko nad mé očekávání. Nikdy bych nevěřila, jak moc se s týmem dokáži během prvních pár tréninků skamarádit a na konci sezóny brát všechny holky a trenérku jako druhou rodinu. 

Fotbal na škole probíhal každý den. Tréninky dvě až tři hodiny a dvakrát týdně zápasy. Nebylo to nic lehkého a byli  jsme všichni  dost unavení, ale touha po vítězství nás posouvala dál. Dostali jsme se až do play-offs, kde nám to bohužel nevyšlo. Ale to nemění nic na tom, že to byla nejlepší fotbalová sezóna v mém životě. Máme s týmem spoustu zážitků mimo hřiště, cesty na zápasy, týmové večeře a podobně. Jelikož jsem Senior (maturant), tak jsem byla i součástí senior night, kde mě vyhlašovali, a mimo spousty dárečků, jsem dostala i ocenění. 

Od února mi v rodince také přibyla hostující sestra. Jmenuje se Sarah a pochází z Francie. Její hostující rodina ji už nadále nemohla hostit, a tak moji hostující rodiče nabídli pomoc. Moc jsem se těšila, že si vyzkouším jaké to je mít ségru, jelikož v Česku mám doma bráchu. Ze začátku to ale tak růžové nebylo a měli jsme doma hodně neshod. Naštěstí se to po měsíci srovnalo a teď máme konečně fajn vztah a plno srandy. 

Na jarní prázdniny jsme jeli s rodinou na čtyři dny do Mount Magazine Lodge v Arkansasu. Mount Magazine je nejvyšší bod Arkansasu, a tak jsme viděli spoustu přírody ze všech možných vyhlídek. Bylo tam i mnoho národních parků, po kterých jsme se procházeli, jeli jsme na zip line a dokonce jsem zažila vyjížďku na koních. Na hotelu byla posilovna, vířivka a bazén. Moje nejoblíbenější část hotelu byla restaurace, kde jsme měli neomezené švédské stoly.  Myslím si, že mimo mnoha zážitků se během prázdnin i více vybudoval náš vztah s hostujícími rodiči. 

Kontakt
Hviezdoslavova 511/29
+420 724 590 129
+420 733 691 829
Spisová značka: C 309711 vedená u Městského soudu v Praze
https://www.justgostudium.cz/wp-content/uploads/2020/11/ICEF-logo-e1605892073547.png
Novinky
Newsletter

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.